Motorové oleje SELENIA

Blog image

Oleje pod Italskou značkou FL sahají hysterických až do roku 1910 kdy byla tato značka zalozena jako součást divize maziv společnosti FIAT s cílem vyrábět "první plnění" maziv pro všechny osobní vozy FIAT, a začala vyrábět i motorový olej spuštěním výroby prvního nákladního automobilu FIAT. Sezione Lubrificanti vždy vyvíjela svůj vlastní multifunkční a syntetický olej a za několik desetiletí se změnila na velkou mezinárodní společnost, která v roce 2000 opustila výhradní výrobu pro Fiat a zakládá FL Selénia, kde následně slučuje největší mezdinárodné společnosti ve výrobě a aditivaci motorových olejů. Petronas v roce 2008 získal i značku FL selenia, která nikdy zcela neopustila spolupráci s Fiat a proto jsou tyto oleje do dnes nejvhodnější pro tuto značku automobilů a dá se říci, že značka se vrátila zpět do Itálie.

Už při vzniku se stala předním výrobcem olejů a maziv, Dnes patří mezi top výrobců zajišťujících výrobou a distribucí maziv, motorových olejů a provozních kapalin používaných v motorech osobních a nákladních vozidel, motocyklů, zemědělských strojů a strojů pro zemní práce.

Motorové oleje Selénia poskytují vysokou úroveň kvality, spolehlivosti a šetrnosti vůči životnímu prostředí. Díky spolupráci s konstruktéry motorů je společnost Selénia s předstihem seznámena se všemi technickými inovacemi, a jejich použití zaručuje jeho produktem vysokou pozici mezi nejlepšími výrobky odpovídajícími aktuálním požadavkům technologie motorů.

Společnost Selénia neustále reaguje na tržní změny prostřednictvím vývoje a přizpůsobení produktů individuálním potřebám zákazníků. Díky technickému výzkumu Selénia obsadila místo lídra v oboru maziv pro zemědělské stroje a zařízení.


motorové oleje selenia

Přidat komentář

Komentáře (0)

Zatím žádné.